‘AYGAZ W-ENERGY FOR EQUALITY’ BAŞLIYOR!

Yarınları değiştirmeye bugünden başlıyor, 5 yıl içinde 100.000 kız öğrenciye ulaşarak teknoloji ve inovasyonda cinsiyet eşitliğini sağlamak için yola çıkıyoruz. Aygaz W-Energy For Equality programı için sen de başvurunu yap, sen de yolculuğa katıl!

AYGAZ W-ENERGY FOR EQUALITY HAKKINDA

Sertifikalı teknoloji eğitimlerinden, başlangıç ve ileri seviye girişimcilik eğitimleri ve Hackhaton’a, mentorluk programlarından Aygaz’da staj imkanlarına, yeni nesil yetkinliklerle donattığımız W-ENERGY FOR EQUALITY programıyla enerjimiz senin için, enerjimiz gelecek için!

Global AI Hub

Global teknoloji liderleri Google, UiPath, Amazon ve AI Business School katkılarıyla oluşturulmuş online webinarlarla dijital yeteneklerini geliştir, alacağın sertfikalarla W-ENERGY FOR INNOVATION programına seçilme şansını arttır!

Başvuru şartları ve program içerikleri ile ilgili bilgi almak için tıkla!

İNCELE

Yönderle Akademi

Girişimcilik ve inovasyona dair tamamen deneyimsel öğrenme ve oyunlaştırma metodolojisiyle oluşturulmuş interaktif bir öğrenme yolculuğuna hazır mısınız?

Temel Seviye Girişimcilik Programı, İleri Seviye Girişimcilik Programı ve Hackathon aşamalarından oluşan gelişim programı için başvur; Hackhaton’da dereceye giren ilk üç takımdan biri olarak Aygaz Staj programlarına katılma şansı yakala!

Başvuru şartları ve program içerikleri ile daha fazla bilgi almak için tıkla!

İNCELE

Yönderle Akademi

Teknoloji ve inovasyon alanına ilgi duyan liseli bir öğrenciysen ve bu alandaki iş imkanlarını, kendini nasıl geliştirebileceğini ve üniversite sınavına hazırlık sürecini yönetme tekniklerini merak ediyorsan menti olarak, teknoloji ve inovasyon alanında kariyerini planlamayı düşünen ve ilgili alanlarda okuyan üniversite öğrencisi veya mezunsan geleceğin kadınlarına yön göstermek için mentor olarak başvur, geleceği birlikte inşa etmek için tıkla!

İNCELE

Aygaz Staj Programları

Birinci Grup Ödülü

Aygaz
Kuluçka Programı

4 Ay

İkinci Grup Ödülü

Aygaz
Hızlandırma Programı

2 Ay

Üçüncü-Dördüncü Grup Ödülü

Aygaz
Yaz Stajı

1 Ay

Sıkça Sorulan Sorular

W-energy For Technology programında yer alan webinar ve eğitimler çevrimiçi (online) mi gerçekleşecek yoksa fiziksel mi gerçekleşecek?

Webinar ve eğitimlerin tamamı çevrimiçi(online) şekilde gerçekleşecektir. Webinar sonrasındaki ilk eğitimimiz olan Yapay Zekaya İlk Adım eğitimi, "self-paced" şekilde gerçekleştirilecektir. Yani ilk eğitimimiz canlı bir şekilde gerçekleştirilmeyecektir. Doğrudan Global AI Hub Platformundan eğitimi izleyip, tamamlayabileceksiniz. Sonraki eğitimlerimiz olan; Python'a Giriş, Veri Manipülasyonu, Versiyon Kontrol Sistemleri & GitHub, Derin Öğrenmeye Giriş eğitimlerimizin tamamı canlı bir şekilde gerçekleştirilecektir. Bu eğitimlere Global AI Hub platformu üzerinden ilan edilen gün ve saatte ulaşabilirsiniz. Canlı eğitimlere katılamamanız durumunda endişelenmenize gerek yok. Webinar ve eğitimlerin tümüne ve de içeriklerinin tamamına, başlangıç tarihlerinden itibaren 15 gün içerisinde Global AI Hub platformunda yer alan eğitim sayfalarından erişebilirsiniz.

W-energy For Technology eğitimleri ne zaman başlayacak?

Webinar ve eğitimlerin başlangıç tarihlerine https://globalaihub.com/partner-campaigns/aygaz-ile-modern-dijital-teknoloji-yolculugu/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

W-energy For Technology eğitimlerine nasıl kayıt olabilirim?

Gerçekleştirilecek webinar ve eğitimlere kayıt olmak için tek yapmanız gereken; Global AI Hub platformuna üye olup, https://globalaihub.com/partner-campaigns/aygaz-ile-modern-dijital-teknoloji-yolculugu/ sayfasına girerek eğitimlere kayıt olmanız. Her eğitim, başlangıç tarihinden 2 hafta öncesinde söz konusu sayfada kayıt olabilmeniz adına yer alacaktır.

W-energy For Technology eğitimlerine kayıt olmak için herhangi bir kriter var mı?

«10million.AI» projesi kapsamında Global AI Hub ve Aygaz iş birliğiyle gerçekleşecek W-energy for Technology eğitimlerine kayıt için herhangi bir kriter bulunmamaktadır.

W-energy For Technology eğitimlerinden sonra sertifika verilecek mi?

Gerçekleştirecek olduğumuz tüm eğitimler için, eğitimlerin sonunda yer alan quizleri %70 ve üzerinde bir başarı oranıyla tamamlayan herkes, İsviçre standartlarında başarı sertifikası kazanacaktır. Her eğitim için, o eğitime özel ayrı bir sertifika kazanabilirsiniz. Sertifikalarınızı kazandıktan sonra Global AI Hub Platformu üzerinden "tek-tıkla" LinkedIn profilinize ekleyebilirsiniz!

W-energy For Innovation eğitimleri çevrimiçi (online) mi gerçekleşecek yoksa fiziksel mi gerçekleşecek?

Eğitimler tamamen çevrimiçi(online) gerçekleşecektir. Bütün eğitim süreci Yönderle Akademi’nin Dijital Eğitim Platformu https://akademi.yonderle.com/ üzerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir. Eğitimler tamamen 25-30 kişilik gruplar halinde atölye formatında gerçekleştirilecektir. Bütün eğitim süreciniz deneyimsel öğrenme modeli ve oyunlaştırma disiplinlerinin dinamikleriyle zenginleştirilmiş ve tamamen eğitmenler tarafından interaktif şekilde gerçekleştirilecektir

W-energy For Innovation eğitimleri ne zaman başlayacak?

Eğitim programları temmuz ayında başlayacak ve düzenli periyotlarla yıl boyunca devam edecektir,açılacak eğitim programlarını https://akademi.yonderle.com/ üzerinden düzenli olarak takip etmenizi öneririz.

W-energy For Innovation eğitimlerine nasıl kayıt olabilirim?

Eğitimlere kayıt olmak için ilgili eğitimin başvuru formunu doldurmanız ve iletişim süreçlerini takip etmeniz yeterli olacaktır. Başvuru formu için tıkla! https://akademi.yonderle.com/aygaz/w-energy

W-energy For Innovation eğitimlere kayıt olmak için herhangi bir kriter var mı?

Proje kapsamında eğitimler üniversitede okuyan veya mezun olmuş genç kadın yeteneklere verilecektir. Kendinizi geliştirmeye istekli olmanız ve başvuru formunuzu özenli bir şekilde doldurmanız ve diğer aşamaları takip etmeniz yeterlidir. Ayrıca W-energy For Technology programından alacağınız sertifikalar başvuru sürecinde size öncelikli kılacaktır.

W-energy For Innovation eğitimlerden sonra katılım belgesi verilecek mi?

Kısa süreli eğitimlerden sonra katılım belgesi verilecektir ancak uzun soluklu eğitim programlarına katılıp süreçleri başarı ile tamamlayanlara başarı sertifikası verilecektir. Almış olduğunuz belgeleri ve sertifikalar otomatik olarak Linkedln hesaplarınıza eklenebilecektir.

W-energy For Hackathon sürecinde yarışmak için herhangi bir kriter var mı?

W-Energy For Innovation Temel Seviye ve İleri Seviye Girişimcilik Programlarından mezun olmuş olmanız gerekmektedir. Bu süreçleri başarı ile tamamlayan ekipler hackathonda yarışmaya hak kazanacaktır.

W-energy For Hackathon yarışma sürecinde dereceye giren ekipleri hangi fırsatlar bekliyor?

Hackathon yarışma sürecinde sadece dereceye giren ekipleri değil yarışan bütün ekipleri sürpriz hediyeler beklemektedir. Dereceye giren ekipler Aygaz bünyesindeki farklı staj olanaklarıyla desteklenecektir.

W-energy For Hackathon’da dereceye giren ekipler hangi staj programlarına dahil olabileceklerdir?

W-energy For Hackathon’da dereceye giren ekipler, projeye özel olarak tasarlanmış olan 4 aylık Aygaz Kuluçka Programı ve 2 aylık Aygaz Hızlandırma Programı’na dahil olabilecekler, ayrıca Aygaz Yaz Stajı Programı’na katılmaya hak kazanacaklardır. Staj programları boyunca oryantasyon programı, inovasyon mentorluğu gibi bir çok destekten yararlanabileceklerdir.