İLETİŞİM ARAMA
ENGLISH  
HAKKIMIZDA
2004 yılında kurulan ve Aygaz iştiraki olan Aygaz Doğal Gaz, boru hatları üzerinden serbest tüketicilere doğal gazın ve boru hatları üzerinden doğal gaz kullanamayan tüketicilere özel taşıma araçları ile LNG’nin toptan satışı ve iletimi faaliyetlerini yürütmektedir. Faaliyetlerini, “doğal gaz piyasasının çok yönlü oyuncusu olmak” vizyonuyla sürdüren Aygaz Doğal Gaz, pazar dinamiklerini ve fırsatları yakından izlemektedir.
Aygaz Doğal Gaz şirketi hakkında daha ayrıntılı bilgiye aygazdg.com.tr internet adresinden ulaşabilirsiniz.
www.aygazdg.com.tr
PNG
doğal gaz
Doğal Gaz Piyasası Kanunu kapsamında, Botaş’ın mevcut doğal gaz ithalat kontratının bir kısmının 2007 yılında özel sektöre devredilmesi ve spot LNG ithalatının 2008 yılında serbest bırakılması ile kamu haricinde özel sektör oyuncuları da Türkiye doğal gaz piyasasında faaliyet göstermeye başlamıştır.

Bu doğrultuda Aygaz Doğal Gaz, ihtiyaç duyulan doğal gazı iletim ve dağıtım hatları üzerinden serbest tüketicilerin hizmetine sunmaktadır.
LNG
doğal gaz
Aygaz Doğal Gaz, mevcut LNG (sıvılaştırılmış doğal gaz) terminallerinden temin edilen LNG’yi tüm Türkiye’ye özel LNG dorseleriyle taşımakta ve müşteri sahalarına kurduğu özel tanklarında depolayarak boru hattının ulaşmadığı yerlerde bulunan tüketicilerin kullanımına sunmaktadır.
AYGAZ DOĞAL GAZ HİZMET HATTI
Aygaz Doğal Gaz Hizmet Hattı'nı arayarak merak ettiklerinizi,
soru, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.