LPG Dönüşümü

Otogaz dönüşümü, benzinle çalışan otomobillere takılan cihazlar sayesinde aracın otogazla çalışmasını sağlayan bir işlemdir. Bu işlem, günümüzde aracın mevcut parçalarına müdahalede bulunmadan, yarım gün içerisinde tamamlanabilmektedir. Güvenli ve kaliteli bir otogaz dönüşümü için, TSE’den Hizmet Yeterlilik Belgesi’ne sahip olan 800 civarındaki dönüşüm atölyesinden biri tercih edilmelidir.

Aygaz, otogaz sektörünün lideri olmasının sorumluluğuyla otogaz dönüşümü ile ilgili her türlü konuda sizlere yardımcı olmak ve her türlü sorunuza cevap bulmak amacıyla Aygaz Dönüşümcü Kulübü’nü kurdu. Kulüp, Türkiye’nin her yerine yayılmış ve TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi’ne sahip olan 450 civarında dönüşümcü üyesiyle sizleri bir araya getirerek dönüşüm ve bakım işleminin güvenilir adreslerde TSE standartlarına uygun yapılmasını teşvik etmeyi amaçlamaktadır. www.otogazla.com internet sitesi üzerinden size en yakın dönüşümcüye ulaşabilir, kendilerinden online randevu alarak araç dönüşümünüzü ya da LPG’li araç bakımınızı yaptırabilir, sektör hakkında güncel haberlere ulaşabilir ve kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz. Ayrıca aracınızın LPG ile ne kadar tasarruf edeceğini, tüketici videolarını ve aracınıza en uygun dönüşüm kitlerini de bulabilirsiniz.

İletişim için Aygaz İletişim Hattı 444 4 999’u arayarak 5’i tuşlayabilir ve Dönüşümcü Kulübü ile ilgili tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

EN YAKIN DÖNÜŞÜMCÜYÜ BUL