Hisse Bilgileri

Şirket Adı
AYGAZ A.Ş
İşlem Gördüğü Borsalar
Borsa İstanbul (BIST)
Dahil Olduğu BIST Endeksleri
BIST KURUMSAL YÖNETİM / BIST TÜM-100 / BIST YILDIZ / BIST SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ENDEKSİ / BIST KİMYA, PETROL, PLASTİK / BIST TEMETTÜ / BIST TEMETTÜ 25 / BIST İstanbul / BIST SINAİ / BIST TÜM
BIST Kodu
AYGAZ
Bloomberg Kodu
AYGAZ.TI
Reuters Kodu
AYGAZ.IS
Halka Açıklık Oranı
% 24,27
BİST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BİST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BİST'e ait olup,tekrar yayınlanamaz. Piyasa verileri FOREKS tarafından sağlanmaktadır. Sayfamızdaki BİST verileri gün sonu verilerdir.
Yasal Uyarı
Aygaz A.Ş. web sitesinde Hisse Bilgileri başlığı altında sunulan bilgiler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Bu sayfada yer alan ifadeler, hiç bir şekilde veya suretle yatırım kararları için tavsiye olarak değerlendirilmemelidir. Aygaz A.Ş. ve Foreks, bu bilgilerin doğru, eksiksiz ve değişmez olduğunu garanti etmemektedir. Bu sebeple, okuyucuların, bu siteden elde edilen bilgilere dayanarak hareket etmeden önce, bilgilerin doğruluğunu teyit ettirmeleri önerilir ve bu bilgilere dayanarak aldıkları kararlarda sorumluluk kendilerine aittir. Bilgilerin eksikliği ve yanlışlığından Aygaz A.Ş. ve Foreks hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. Ayrıca, Aygaz A.Ş. ve Foreks'in tüm çalışanları ve danışmanlarının, herhangi bir şekilde bilgiler dolayısıyla ortaya çıkabilecek, doğrudan veya dolaylı zararlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu yoktur.