İLETİŞİM ARAMA
ENGLISH  

Aygaz MarinAygaz Marin Ailesi’nin en yeni üyesi, Türkiye’nin ilk ve tek kalkansız tüpü Aygaz Marin Tüp, 20 cmlik dar çapı ile her teknenin orijinal tüp dolabına rahatça sığar ve kalkansız tasarımı sayesinde LPG tesisatına mevcut tüplere göre daha kolay bağlanır. Avrupa’da kullanılan marin tüpleriyle aynı bağlantı özelliklerine sahip olduğu için, uzun seyahatleriniz sırasında tüpünüzün değiştirilmesi gerektiğinde Türkiye’de ve Avrupa’da sorunsuz tüp değişimi imkanı sunarak rakiplerinden farklılaşır.

EN YAKIN BAYİ ŞİMDİ AL
MODERN, ŞIK VE KOMPAKT TASARIM
Tekne sahiplerinin ihtiyaçlarına özel olarak üretilen Aygaz Marin Tüp, 20 cm’lik dar çapı ve piyasadaki küçük tüplerde bulunan tüp taşıma kalkanlarına sahip olmaması sebebiyle rakiplerinden farklılaşır, her teknenin orijinal tüp dolabına sığarak küçük alanlarda büyük kullanım kolaylığı sağlar.
GÜVENLİ, PRATİK VE KOLAY BAĞLANTI
Aygaz Marin Tüp, kalkansız tasarımıyla hareket alanını kısıtlayan kalkanlı tüplerin aksine, LPG hortumuna çok daha güvenli ve kolay bağlanarak tekne sahiplerinin hayatını kolaylaştırır.
UZUN SEYAHATLERDE SORUNSUZ TÜP DEĞİŞİMİ
Aygaz Marin Tüp, Avrupa’da kullanılan marin tüpleriyle aynı olan bağlantı özelliklerine sayesinde, uzun seyahatleriniz sırasında tüpünüzün değiştirilmesi gerektiğinde Türkiye’de ve Avrupa’da sorunsuz tüp değişim imkanı sunar.
TEKNİK ÖZELLİKLER
Ürün
Aygaz Marin
Aygaz Mini Vanalı
Kapasite
2kg
2kg
Çap
200 mm
235 mm
Yükseklik
220 mm
256 mm
Tasarım
Kalkansız, taşıma kulplu
Kalkanlı
Gaz Çıkış Bağlantısı
Bilyeli Valf
(M16 x 1.5)
Vanalı F Valf (G4)