İLETİŞİM ARAMA
ENGLISH  

Eğitimler

Abone Servis ve Sipariş Görevlileri Eğitim Programı

Çalışanlarının bilgi ve beceri düzeylerini geliştirmek, tüketicilere daha iyi ve güvenli hizmet vermek üzere sürekli olarak eğitimler düzenlemektedir. Eğitimlerde LPG ile ilgili teknik bilgiler verilmekte, tüplerin güvenli bir şekilde kullanıma sunulması pratik eğitimlerle desteklenmektedir.

Her yıl Türkiye’nin 81 ilinde bulunan tüm Abone Servis ve Sipariş Görevlileri'ne, özel olarak tasarlanan Eğitim Tırı’nda düzenli olarak eğitimler verilmektedir. Yapılan eğitimlerin sonucunda, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, güleryüzlü, insanlara ve çevreye saygılı hizmet personeli yetiştirmenin yanında, Aygaz’ın müşterilerle temas noktası olan çalışanlarının Aygaz kültürüne, kurumsal değerlerine ve vizyonuna daha fazla sahip çıkması ve müşteri bağlılığı yaratan bir takım olması amaçlanmaktadır.

Aygaz Bayi Eğitim Programı

Bayi eğitim programı kapsamında düzenli olarak yapılan eğitimlerle, bayi sahiplerinin ve yöneticilerinin iş ve yönetim becerilerinin geliştirilmesi hedeflenmektedir. Bu eğitim programı ile bayilerin hem iş hem de özel yaşamlarında çok önemli bir değişim süreci başlatılmıştır. Eğitim sonucunda bayilerin müşteri memnuniyetini ilke olarak kabul etmeleri, iş yaşamının bütünlüğü içinde ekip olmanın ve çalışanlarını aile gibi görmenin önemini kavramaları amaçlanmaktadır.

Müşteri Eğitim Programı

Tüketicilerin tüpgaz ürününü doğru ve güvenli şekilde kullanabilmesi ve ürünle ilgili bilgi ve bilinç seviyesinin artırılması amacıyla, tüm sene Eğitim Tırı’yla gidilen noktalarda, bayi çalışanı eğitimlerine ek olarak düzenli olarak Tüketici eğitimleri de verilmektedir.

Nakliye ve Tanker Operatörleri Eğitim Programı

Tüpgaz nakliye ve tanker operatörlerinin, sürüş kabiliyeti yüksek, teknik bilgilere sahip, saygılı, taşıdığı sorumluluğun farkında olan, bilinçli ve temsil ettiği kurumun kültürüyle kurumsal değerlerine ve vizyonuna daha fazla sahip çıkan çalışanlar haline gelmeleri amaçlanmaktadır. Aygaz tanker filosunda görev alan operatörlerinin kurum içi ve mevzuatın gerektirdiği eğitimlerin yanı sıra mesleki becerilerini geliştirmeye yönelik, karayollarında emniyetli ve güvenli araç kullanmaları amacıyla Anti-Skid ve Roll-Over eğitimleri verilmektedir.