İLETİŞİM ARAMA
ENGLISH  

Aygaz Mini Ocak Ekstra

Aygaz Mini’ye özel olarak tasarlanmış ocaklarımızın ikincisi olan Aygaz Mini Ocak Ekstra; özel tasarlanmış mutfak beki, emaye kaplama paslanmaz yüzeyi, sorunsuz ateşleme sağlayan entegre çakmağı, hassas alev ayarı ve tel cezveliği ile sizlere dilediğiniz her yere taşınabilir bir mutfak deneyimi sunmaya devam ediyor. EN YAKIN BAYİ ŞİMDİ AL
ÖZEL TASARLANMIŞ MUTFAK BEKİ
Pilot alevler ile rüzgâra daha da dayanım sağlayan mutfak ocaklarındaki orta seviye bek ile aynı özelliklerdeki özel tasarım mutfak beki, konforlu ve mutfak ocağı kalitesinde bir deneyim sağlar.
EMAYE KAPLAMA YÜZEY
Paslanmaz emaye kaplama siyah yüzeyi ile şık ve sağlıkla uzun yıllar kullanabileceğiniz Aygaz Mini Ocak Ekstra, size taşınabilir bir mutfak deneyimi sunar.
ENTEGRE ÇAKMAK
Sorunsuz ateşleme sağlayan bek içine yerleştirilmiş entegre çakmak, mutfaklarınızdaki dört gözlü ocaklar gibi performans sunar.
YÜKSELTİLMİŞ SAÇ AYAKLAR
Ocak yüzeyi üzerinde daha uygun sıcaklık dağılımı sağlayan yükseltilmiş sac ayaklar, yemeklerinizin çok daha lezzetli ve istediğiniz ısı ayarında pişmesini sağlar.
HASSAS ALEV AYARI
Özel geliştirilmiş musluğu sayesinde ocağınızın alevinin tüm kontrolü sizdedir, yemeklerinizi dilediğiniz ısıda pişirebilme konforu sağlar.
EMAYE KAPLAMALI TEL CEZVELİK
Emaye kaplamalı tel cezvelik sayesinde küçük kaplarda kullanım kolaylığı sağlar.