İLETİŞİM ARAMA
ENGLISH  

Aygaz Mini Pratik Barbekü

Aygaz Mini Pratik Barbekü, Aygaz Ar-Ge Merkezi tarafından Aygaz Mini tüpe ve Aygaz Mini Ocak Ekstra’ya özel olarak geliştirilmiştir. Yenilikçi modern tasarımı ve pratik kullanımı ile dilediğiniz her yerde taşınabilir, eşsiz bir barbekü deneyimi sunmaktadır.

Isı miktarını yüksek seviyede tutma özelliği olan seramik kaplamalı döküm yüzeyi sayesinde, yiyeceklerinizi lezzetini kaybetmeden pişirme imkanı sunmaktadır. Aygaz Mini Ocak Ekstra üzerinde pratik bir şekilde kullanıma hazır hale gelen barbekünüz, oduna ve kömüre ihtiyaç duymadığı için sağlıklı ve çevre dostudur. Opsiyonel Pratik Barbekü aksesuarları olarak özel tasarlanmış barbekü çantası, ahşap altlık ve silikon tutamak bulunmaktadır.

Pratik Barbekü çantasıyla ürün her yerde kolaylıkla taşınabilmekte, ahşap altlıkla barbekünüz sıcakken taşınıp servis yapılabilmekte, silikon tutamaklar ile barbekü sıcakken kulplarından taşınabilmektedir. EN YAKIN BAYİ ŞİMDİ AL
AYGAZ MİNİ OCAK EKSTRA İLE UYUMLU TASARIM
Aygaz Mini Pratik Barbekü, Aygaz Ar-Ge Merkezi tarafından Aygaz Mini tüpe ve Aygaz Mini Ocak Ekstra’ya özel olarak geliştirilmiştir.
SERAMİK KAPLAMALI DÖKÜM YÜZEY
Isı miktarını yüksek seviyede tutma özelliği olan seramik kaplamalı döküm yüzeyi sayesinde, yiyeceklerinizi lezzetini kaybetmeden pişirme imkanı sunmaktadır.
ÇEVRECİ VE SAĞLIKLI
Aygaz Mini Ocak Ekstra üzerinde pratik bir şekilde kullanıma hazır hale gelen barbekünüz, oduna ve kömüre ihtiyaç duymadığı için sağlıklı ve çevre dostudur.
PRATİK AKSESUARLAR
Opsiyonel Pratik Barbekü aksesuarları olarak özel tasarlanmış barbekü çantası, ahşap altlık ve silikon tutamak bulunmaktadır. Pratik Barbekü çantasıyla ürün her yerde kolaylıkla taşınabilmekte, ahşap altlıkla barbekünüz sıcakken taşınıp servis yapılabilmekte, silikon tutamaklar ile barbekü sıcakken kulplarından taşınabilmektedir.
KULLANIM İPUÇLARI
Yağ toplama alanlarına bir miktar su koyarak daha az duman ve koku olmasını sağlayabilirsiniz. Barbekünün kolaylıkla kullanıma hazır hale gelmesi için, alt haznede bulunan yağ toplama alanını her kullanımdan sonra kontrol edip bekletmeden temizleyebilirsiniz.