İLETİŞİM ARAMA
ENGLISH  

Aygaz MarinAygaz Marin Ailesi’nin en yeni üyesi, Türkiye’nin ilk ve tek kalkansız tüpü Aygaz Marin Tüp, 20 cmlik dar çapı ile her teknenin orijinal tüp dolabına rahatça sığar ve kalkansız tasarımı sayesinde LPG tesisatına mevcut tüplere göre daha kolay bağlanır. Avrupa’da kullanılan marin tüpleriyle aynı bağlantı özelliklerine sahip olduğu için, uzun seyahatleriniz sırasında tüpünüzün değiştirilmesi gerektiğinde Türkiye’de ve Avrupa’da sorunsuz tüp değişimi imkanı sunar.

EN YAKIN BAYİ ŞİMDİ AL
MODERN, ŞIK VE ERGONOMİK TASARIM
Tekne sahiplerinin ihtiyaçlarına özel olarak üretilen Aygaz Marin Tüp, kalkansız tasarımıyla küçük alanlarda büyük kullanım kolaylığı sağlıyor.
GÜVENLİ BAĞLANTI
Aygaz Marin Tüp, ergonomik tasarımı sayesinde LPG hortumuna çok daha kolay ve güvenli bağlanabilme pratikliğiyle tekne sahiplerinin yaşamını kolaylaştırıyor.
AVRUPA STANDARTLARINA UYUMLU
Aygaz Marin Tüp, Avrupa’da kullanılan marin tüpleriyle aynı olan bağlantı özelliklerine sayesinde, Ege ve Akdeniz’deki ülkelerine yapacağınız seyahatleriniz esnasında temin edeceğiniz tüp ürünlerini ek bağlantı ihtiyacı olmadan, kolay ve güvenli bir şekilde kullanabilmenize olanak sunuyor..